Bukuroshja nga Prishtina qe po Cmend Shqipetaret ne Internet(VIDEO)


Si duket vajzat tona po kopjojne stilin nga qytetet tjera Europiane duke bere gjeste te ndryshme qe nuk i kane hije kultures Shqipetare ..Kjo Bukuroshe ingjizon veten ne kamere duke bere disa levizje teper provokuese dhe po cmend Djemte ne Internet...Per me shume shikoni pamjet ne vazhdim ...KLIKO ME POSHTE PER TE PARE VIDEON E PLOTE: